ECO Turmixy - doplnkové minerálne krmivá

ECO Turmixy sú vhodné do ekologického poľnohospodárstva. Tvoria ucelený program vitamíno-minerálnej výživy HD. Jednotlivé receptúry sú dodávané v rôznych formách podľa použitia (sypké, mikrogranulát, alebo instantný liz). Používajú sa k príprave DKZ alebo pre priamu aplikáciu do kŕmnej dávky. Turmixy sú určené pre všetky kategórie HD - pre dojnice v období laktácie, dojnice v období státia na suchu, pre jalovice, výkrm HD. Každá aplikačná forma je v niekoľkých variantoch, ktoré sú rozdielne obsahom a vzájomným pomerom vápnika, fosforu, sodíka a horčíka.

Špeciálne receptúry ECO Turmixov sú zostavované podľa potrieb a želaní zákazníkov. Umožňujú úpravy v obsahu použitých vitamínov a stopových prvkov, a zaradenie ktorejkoľvek z registrovaných doplnkových látok.

ECO Turmix zabezpečuje:
•zlepšenie dojivosti, obsahu hlavných mliečnych zložiek a kvality mlieka
•ochranu činnosti bachorovej mikroflóry a tvorbu kvalitnej mikrobiálnej bielkoviny
•zlepšenie príjmu sušiny objemového krmiva
•dobré produkčné zdravie a optimálnu plodnosť
•prevenciu zapálenia mliečnej žľazy (mastitídy)
•predchádzanie uľahnutia po pôrode


ECO Turmixy S1 - S4 sypké pre dojnice, s rôzne vysokým obsahom vápnika a fosforu, vhodné pre použitie v ekologickom poľnohospodárstve.

ECO Turmix Li1 - Li4, Li-pastva v podobe instantných lizov - pre zvieratá vo všetkých obdobiach reprodukčného cyklu, aj pre jalovice a výkrm HD, s rôzne vysokým obsahom vápnika a fosforu, vhodné pre použitie v ekologickom poľnohospodárstve.

ECO Turmix G mikrogranulát pre zvieratá vo všetkých obdobiach reprodukčného cyklu, aj pre jalovice a výkrm HD, s rôzne vysokým obsahom vápnika a fosforu, vhodné pre použitie v ekologickom poľnohospodárstve.

TEKRO Nitra, s.r.o.
Párovské Háje
949 01 Nitra

Prevádzka a výroba:
TEKRO Nitra, s.r.o.
Pri železnici 1783
Dvory nad Žitavou
tel: 035/69 115 11,12
fax: 035/69 115 30

Predaj výrobkov na
prevádzke denne:
7:00  - 15:00