O nás

Spoločnosť TEKRO pôsobí na českom a slovenskom trhu od roku 1991 a špecializuje sa na výrobu a poradenstvo v oblasti výživy a chovu domácich a hospodárskych zvierat.

Patríme medzi popredných výrobcov a dodávateľov kŕmnych aditív, kŕmnych zmesí, špecializovaných krmív a špeciálnych kŕmnych prípravkov učených pre výrobcov kŕmnych zmesí a chovateľov hospodárskych zvierat. Okrem toho ponúkame veterinárne liečivá pre hospodárske zvieratá a kompletné krmivá pre psov a mačky. Našim zákazníkom ponúkame aj kompletný program zoohygieny chovu - cez samotné mycie a dezinfekčné prípravky až po rozsiahly program ochrany chovu.

Pri výrobe na našich výrobných linkách je pre nás samozrejmosťou striktný výber dodávateľov surovín, zvládnutie celého procesu výroby a starostlivá vstupná a výstupná kontrola. K dispozícii máme aj prístroj Inframatic 8600 NIR analyzátor na detekciu výživových parametrov jadrových krmív, Agrinir - analyzátor objemových krmív, Reveal AccuScan III na stanovenie mykotoxínov DON v jadrových krmivách a Vlhkomer GAC 2100. Prístroje neslúžia len pre potrebu našej firmy, ale aj našim zákazníkom.

Jednou zo služieb, ktoré ponúkame, je aj rozsiahly servis a odborné poradenstvo - od výberu surovín a optimalizácie kŕmnych zmesí cez techniku kŕmenia až po vyšetrenie zvierat, zoohygienu a manažment v chovoch. Skúsenosti získavame aj z vlastných fariem.

Našou prioritou je vytvárať kvalitnejší život pre naše zvieratá a všetko úsilie sústredíme na zabezpečenie ich zdravia a vynikajúcu kondíciu. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami o výhodách spolupráce s našim tímom konzultantov a špecialistov vo Vašom chove.

Prečo práve TEKRO
•široký sortiment
•viac ako 2000 receptúr
•premixy na mieru
•priaznivé ceny
•rýchle jednanie
•poradenstvo v chovoch

TEKRO Nitra, s.r.o.
Párovské Háje
949 01 Nitra

Prevádzka a výroba:
TEKRO Nitra, s.r.o.
Pri železnici 1783
Dvory nad Žitavou
tel: 035/69 115 11,12
fax: 035/69 115 30

Predaj výrobkov na
prevádzke denne:
7:00  - 15:00