Produkty

Výživa zvierat
Jednou z našich hlavných oblastí pôsobnosti je výživa zvierat. Sme popredným výrobcom a dodávateľom kŕmnych aditív, kŕmnych zmesí, špecializovaných krmív a špeciálnych kŕmnych prípravkov určených pre výrobcov kŕmnych zmesí a chovateľov hospodárskych zvierat. Dodávame tiež kompletné krmivá pre psy a mačky. V našej ponuke nájdete aj krmivá pre raticovú zver a bažanty.    

Dezinfekcia pre chovy
Chovateľom ponúkame kompletný program zoohygieny chovu TEKROCID - cez samotné mycie a dezinfekčné prípravky, dezinfekciu mliečnej žľazy u dojníc až po rozsiahly program ochrany chovu. Dezinfekciu je možné využiť v chove hospodárskych zvierat, v bažantniciach, ...

Veterinárne liečivá
Dodávame veterinárne liečivá pre hospodárske zvieratá - formou premixu pre výrobu medikovaných krmív, vo forme pulvisu určené k priamej aplikácii zvieratám. Našim zákazníkom vieme ponúknuť aj krmivá medikované priamo na mieru podľa potrieb ich chovu.

ECO výrobky
Dodávame výrobky vhodné do ekologického poľnohospodárstva - ECO doplnkové minerálne krmivá pre hovädzí dobytok, ovce a kozy a ECO instantné lizy pre hovädzí dobytok. V ekologickom poľnohospodárstve je možné bezpečne používať aj silážne konzervanty Tekrosil K a Tekrosil L.

Silážne konzervanty
Pre konzerváciu siláží sú určené silážne konzervanty Tekrosil K (celá rastlina kukurice, kukuričné klasy) a Tekrosil L (tráva, ďatelina, lucerna). Konzervanty sú typické obsahom dvoch unikátnych kmeňov mliečnych baktérií Lactobacillus plantarum a Pediococcus acidilactici, ktoré zabezpečujú vyšší obsah živín, zlepšenie chutnosti a lepšiu stabilitu siláží.

TEKRO Nitra, s.r.o.
Párovské Háje
949 01 Nitra

Prevádzka a výroba:
TEKRO Nitra, s.r.o.
Pri železnici 1783
Dvory nad Žitavou
tel: 035/69 115 11,12
fax: 035/69 115 30

Predaj výrobkov na
prevádzke denne:
7:00  - 15:00